Kthehu   Kreu > Ulknir > Agregat > Promo
Tituj tė ngjashėm

 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 12.9.2009, 08:34   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Heavy Metal LIVE/ Armageddon /Tiranė


Vendosni kėtu lajmėrimet.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 12.9.2009, 18:19   2
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Armageddon 1
18.9.2009 / Amfiteatri, Akademia

Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	armageddon1.jpg
Shikimet:	98
Madhėsia:	78,3 KB
NNJ:	7312
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 19.9.2009, 15:24   3
Geg
 
Futni naj foto po patėt bo ene i pėrmbledhje t`koncertit
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.9.2009, 10:23   4
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
-
Bashkėngjitje
Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-head2.jpg
Shikimet:	303
Madhėsia:	91,4 KB
NNJ:	2030  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta6.jpg
Shikimet:	295
Madhėsia:	95,4 KB
NNJ:	2033  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta1.jpg
Shikimet:	295
Madhėsia:	83,2 KB
NNJ:	2034  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-mosh3.jpg
Shikimet:	287
Madhėsia:	76,7 KB
NNJ:	2035  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-mosh1.jpg
Shikimet:	296
Madhėsia:	74,9 KB
NNJ:	2036  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta5.jpg
Shikimet:	286
Madhėsia:	89,0 KB
NNJ:	2037  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta7.jpg
Shikimet:	291
Madhėsia:	70,3 KB
NNJ:	2039  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta3.jpg
Shikimet:	277
Madhėsia:	73,3 KB
NNJ:	2040  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-mosh2.jpg
Shikimet:	279
Madhėsia:	99,6 KB
NNJ:	2041  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-mosh4.jpg
Shikimet:	287
Madhėsia:	83,2 KB
NNJ:	2042  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-head1.jpg
Shikimet:	282
Madhėsia:	67,5 KB
NNJ:	2043  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta4.jpg
Shikimet:	274
Madhėsia:	58,3 KB
NNJ:	2044  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta8.jpg
Shikimet:	262
Madhėsia:	73,5 KB
NNJ:	2049  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta9.jpg
Shikimet:	333
Madhėsia:	71,9 KB
NNJ:	2050  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	akd-trofta10.jpg
Shikimet:	250
Madhėsia:	79,3 KB
NNJ:	2051  
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 8.1.2010, 16:04   5
NONSERVIAM
 
Citim:
ARMAGEDDON - Live Nr.1
Kam qenė tek ky koncerti.Troftat dominuan se ishin grupi mė i mirė aty.Natfron mė shumė kishin theatėr sesa talent muzikor.Kėngėtari sillej rėndė rėndė por nuk ēfaqi ndonjė kualitet kushedi ēfarė.Sa pėr Ergin njė kėngė kėndoi po na futi rrymėn elektrike me brutalitetin e tij.Gjithėsesi pėrshtypjet e mija pėr kėtė eveniment ishin pozitive.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 27.9.2010, 11:21   6
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Armageddon 2
1.10.2010 / Palestra, Kolonat

Emri:  armageddon2.jpg
Shikimet: 49
Madhėsia:  27,1 KB
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 06:20.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.