Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 28.1.2007, 07:45   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Black Metal Emperor


BM norveg

Emri:  emperor.jpg
Shikimet: 80
Madhėsia:  28,1 KB
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 07:49   2
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Emperor - Wrath of the Tyrant
http://www.megaupload.com/?d=X220QJF8
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 07:57   3
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Emperor & Enslaved - Emperor / Hordanes Land
http://www.megaupload.com/?d=Z6HDWL5Y
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 08:01   4
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Emperor - As the Shadows Rise (1993) EP
http://www.megaupload.com/?d=4K87DNXY
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 08:06   5
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Emperor - In the Nightside Eclipse (1994)
http://rapidshare.com/files/13740793...de_Eclipse.rar
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 08:09   6
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Emperor - Reverence (1997) EP
http://www.megaupload.com/?d=R21PXXA2
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 08:13   7
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Emperor - Anthems to the Welkin at Dusk (1997)
http://www.megaupload.com/?d=0ZB0Z6ES
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 08:17   8
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Emperor - Prometheus, The Discipline of Fire and Demise (2001)
http://rapidshare.com/files/13741505...e___Demise.rar
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 29.12.2007, 23:55   9
Art
 
"In the nightside eclipse" e kisha veēu si albumin qė e parapėlqej ma sė shumti prej krejt muzikės qė e ndigjoj. Nuk gjykoj si kurgja si tė met te EmpEroR.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 10.5.2008, 00:24   10
dimėror
 

Black Metal


Inno A Emperor!
ēėr grupi!
INNO A EMPEROR!
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 14.7.2008, 19:52   11
Atlasht
anėtar/e
 
Atlasht
 
Anėtarėsuar: 7.2008
Vendndodhja: Tomorr
kta jon legjenda t gjalla
Hail mesdimr tu rrit nera vlla
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 03:01.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.