Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 10.8.2006, 07:19   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Death Metal Pan.Thy.Monium


Pan.Thy.Monium - Dawn Of Dreams (1992)
http://rapidshare.de/files/28818011/lg-pdd.rar.html
LVBRSt
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 11.8.2006, 14:18   2
Cjapi
anėtar/e
 
Cjapi
 
Anėtarėsuar: 7.2006
tu rrit ndera
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 13.8.2006, 23:19   3
Behemoth
 
Cjapo, shof qė Legjioni e paska fut njonin. Une kom qen me pushime pėr 1 javė. Nesėr ose tė martėn po e fus albumin tjetėr.

Shnet plako.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 17.8.2006, 14:33   4
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Ndërkohë na dhe kët. Demo e 1990-ës. S'është aspak e keqe.

Pan.Thy.Monium - ...Dawn (demo) (1990)
1. Dauwhnn 01:32
2. Zenotaffph 03:33
3. Klievieage 02:50
4. Ekkhoeece 03:04

http://rapidshare.de/files/29731237/lg-pd.rar.html
L192J
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 17.8.2006, 21:48   5
Behemoth
 

Pan.thy.monium - Khaooohs


Kėngėt nga Day DiSyraah (Dan Swano), Winter dhe Mourning.http://rapidshare.de/files/29778902/Khaoohs.zip.html

Ndryshuar sė fundmi nga Behemoth : 17.8.2006 nė 22:06.

  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.1.2007, 06:42   6
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Dream II (EP) (1992)
1. I 04:26
2. II 03:31
3. III 03:46
4. Vvoiiccheeces 01:29
5. IV 05:47

http://rapidshare.com/files/4639388/...onium.rar.html
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:15.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.