Kthehu   Kreu > D1 > Punishte
Gjetje tė fundit arkeologjike dhe zbulime historike. Lėnda mund tė sillet, siē gjurmohet, nė ēfarėdo gjuhe.
Hap ēėshtje tė re
Tė reja » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Punim
mesdimr
24.10.2008 21:04
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2358
Shkrim i cituar
mesdimr
24.9.2008 11:07
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2029
Shkrim i cituar
mesdimr
3.9.2008 12:54
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/2621
Shkrim i cituar
mesdimr
19.8.2008 22:25
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3889
 
Kandhaon
7.8.2008 10:30
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2011
Shkrim i cituar
VNf
4.8.2008 00:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2172
Shkrim i cituar
mesdimr
30.7.2008 15:05
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/4061
Shkrim i cituar
VNf
27.6.2008 22:52
nga qiellikalter Shko tek shkrimi i fundit
1/2201
Shkrim i cituar
VNf
15.6.2008 11:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2327
Shkrim i cituar
VNf
15.6.2008 11:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2900
Shkrim i cituar
VNf
10.6.2008 14:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2065
Shkrim i cituar
VNf
10.6.2008 14:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1736
Shkrim i cituar
Kandhaon
6.6.2008 17:40
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/2475
Shkrim i cituar
VNf
4.6.2008 16:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2354
Shkrim i cituar
VNf
4.6.2008 16:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1707
 
kalimtar/e
14.4.2008 11:56
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/2244
 
Kandhaon
11.4.2008 14:18
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/4647
Shkrim i cituar
mesdimr
23.3.2008 13:11
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2354
 
Kandhaon
23.3.2008 13:01
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2023
 
Kandhaon
27.2.2008 18:25
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/1658
 
Kandhaon
16.2.2008 22:08
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3096
Shkrim i cituar
VNf
5.2.2008 10:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/3683
Shkrim i cituar
mesdimr
26.1.2008 04:04
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2070
Artikull
kalimtar/e
19.1.2008 08:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/2624
Shkrim i cituar
mesdimr
14.1.2008 18:58
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2532
Shkrim i cituar
VNf
13.1.2008 10:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2265
Shkrim i cituar
mesdimr
4.1.2008 09:12
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1864
 
kalimtar/e
28.12.2007 10:02
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2192
 
kalimtar/e
25.12.2007 09:30
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2051
Shkrim i cituar
mesdimr
12.12.2007 03:43
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2495
Shkrim i cituar
mesdimr
19.11.2007 13:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2044
Shkrim i cituar
mesdimr
14.11.2007 18:20
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2110
Shkrim i cituar
mesdimr
20.9.2007 11:54
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2123
Shkrim i cituar
kalimtar/e
20.7.2007 17:36
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2121
Shkrim i cituar
kalimtar/e
20.7.2007 16:45
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2304
Pyetje
Vald
14.7.2007 00:10
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2440
Shkrim i cituar
mesdimr
12.6.2007 20:46
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1868
Shkrim i cituar
mesdimr
12.6.2007 20:41
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3199
 
Kandhaon
12.5.2007 03:46
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2212
Shkrim i cituar
mesdimr
24.4.2007 13:32
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2222
 
mesdimr
24.4.2007 13:27
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3387
Shkrim i cituar
mesdimr
24.3.2007 10:33
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1749
Shkrim i cituar
mesdimr
23.3.2007 09:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1974
Shkrim i cituar
mesdimr
21.3.2007 09:58
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1904
Shkrim i cituar
mesdimr
18.3.2007 10:05
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1564
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 101 nė 145 prej 145 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 08:59.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.