Kthehu   Kreu > D1 > Punishte
Gjetje tė fundit arkeologjike dhe zbulime historike. Lėnda mund tė sillet, siē gjurmohet, nė ēfarėdo gjuhe.
Hap ēėshtje tė re
Tė reja » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Punim
mesdimr
24.10.2008 21:04
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2441
Shkrim i cituar
mesdimr
24.9.2008 11:07
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2129
Shkrim i cituar
mesdimr
3.9.2008 12:54
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/2721
Shkrim i cituar
mesdimr
19.8.2008 22:25
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/4005
 
Kandhaon
7.8.2008 10:30
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2102
Shkrim i cituar
VNf
4.8.2008 00:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2285
Shkrim i cituar
mesdimr
30.7.2008 15:05
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/4204
Shkrim i cituar
VNf
27.6.2008 22:52
nga qiellikalter Shko tek shkrimi i fundit
1/2290
Shkrim i cituar
VNf
15.6.2008 11:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2436
Shkrim i cituar
VNf
15.6.2008 11:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2989
Shkrim i cituar
VNf
10.6.2008 14:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2162
Shkrim i cituar
VNf
10.6.2008 14:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1831
Shkrim i cituar
Kandhaon
6.6.2008 17:40
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/2571
Shkrim i cituar
VNf
4.6.2008 16:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2428
Shkrim i cituar
VNf
4.6.2008 16:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1787
 
kalimtar/e
14.4.2008 11:56
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/2341
 
Kandhaon
11.4.2008 14:18
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/4769
Shkrim i cituar
mesdimr
23.3.2008 13:11
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2472
 
Kandhaon
23.3.2008 13:01
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2115
 
Kandhaon
27.2.2008 18:25
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/1754
 
Kandhaon
16.2.2008 22:08
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3198
Shkrim i cituar
VNf
5.2.2008 10:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/3800
Shkrim i cituar
mesdimr
26.1.2008 04:04
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2171
Artikull
kalimtar/e
19.1.2008 08:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
5/2764
Shkrim i cituar
mesdimr
14.1.2008 18:58
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2612
Shkrim i cituar
VNf
13.1.2008 10:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2352
Shkrim i cituar
mesdimr
4.1.2008 09:12
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1939
 
kalimtar/e
28.12.2007 10:02
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2291
 
kalimtar/e
25.12.2007 09:30
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2138
Shkrim i cituar
mesdimr
12.12.2007 03:43
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2609
Shkrim i cituar
mesdimr
19.11.2007 13:36
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2134
Shkrim i cituar
mesdimr
14.11.2007 18:20
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2203
Shkrim i cituar
mesdimr
20.9.2007 11:54
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2233
Shkrim i cituar
kalimtar/e
20.7.2007 17:36
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2211
Shkrim i cituar
kalimtar/e
20.7.2007 16:45
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2408
Pyetje
Vald
14.7.2007 00:10
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2527
Shkrim i cituar
mesdimr
12.6.2007 20:46
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1962
Shkrim i cituar
mesdimr
12.6.2007 20:41
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3307
 
Kandhaon
12.5.2007 03:46
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2299
Shkrim i cituar
mesdimr
24.4.2007 13:32
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2330
 
mesdimr
24.4.2007 13:27
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3504
Shkrim i cituar
mesdimr
24.3.2007 10:33
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1848
Shkrim i cituar
mesdimr
23.3.2007 09:40
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/2076
Shkrim i cituar
mesdimr
21.3.2007 09:58
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1994
Shkrim i cituar
mesdimr
18.3.2007 10:05
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1648
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 101 nė 145 prej 145 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej
Veēoritė e danės Kėrko brenda kėsaj dane
Kėrko brenda kėsaj dane :

Kėrkim i hollėsishėm

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 06:37.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.