Kthehu   Kreu > D1 > Punishte
Gjetje tė fundit arkeologjike dhe zbulime historike. Lėnda mund tė sillet, siē gjurmohet, nė ēfarėdo gjuhe.
Hap ēėshtje tė re
Tė reja » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
mesdimr
17.8.2011 12:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/6580
Shkrim i cituar
mesdimr
7.10.2011 20:26
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/7335
Shkrim i cituar
VNf
3.12.2011 21:02
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2772
Shkrim i cituar
VNf
30.12.2011 08:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2044
Shkrim i cituar
VNf
5.1.2012 17:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/3411
Shkrim i cituar
VNf
9.1.2012 21:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2956
 
VNf
12.1.2012 21:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1886
Shkrim i cituar
VNf
17.3.2012 21:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/5203
 
VNf
11.5.2012 21:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2173
Shkrim i cituar
VNf
25.5.2012 20:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2361
Shkrim i cituar
mesdimr
29.7.2012 23:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/6189
 
VNf
8.8.2012 20:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2229
Shkrim i cituar
VNf
10.8.2012 21:33
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/3336
 
VNf
24.9.2012 21:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1839
 
VNf
26.9.2012 21:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1700
Shkrim i cituar
VNf
1.10.2012 21:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/4437
Shkrim i cituar
mesdimr
16.11.2012 23:38
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
5/6891
 
VNf
4.1.2013 22:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1996
Shkrim i cituar
VNf
12.2.2013 21:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/4543
 
VNf
28.4.2013 22:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1950
Shkrim i cituar
VNf
3.5.2013 22:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
14/9739
Shkrim i cituar
mesdimr
7.5.2013 22:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13/9639
Shkrim i cituar
VNf
16.5.2013 22:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/5367
Shkrim i cituar
mesdimr
4.6.2013 15:04
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
3/4539
Shkrim i cituar
mesdimr
5.7.2013 21:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
28/16520
Shkrim i cituar
mesdimr
10.7.2013 21:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22/14203
 
VNf
18.7.2013 21:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1923
Shkrim i cituar
mesdimr
25.7.2013 21:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/5309
Shkrim i cituar
VNf
7.8.2013 18:27
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/7184
Shkrim i cituar
mesdimr
8.8.2013 21:26
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
10/8949
 
VNf
23.9.2013 21:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1739
Shkrim i cituar
mesdimr
9.10.2013 21:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
20/16590
Shkrim i cituar
mesdimr
10.2.2014 22:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/10335
Shkrim i cituar
VNf
13.1.2015 22:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1439
Shkrim i cituar
mesdimr
25.5.2015 22:07
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/7756
 
VNf
26.5.2015 15:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/3660
 
VNf
28.5.2015 09:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1392
Shkrim i cituar
VNf
10.6.2015 22:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1569
Shkrim i cituar
VNf
18.6.2015 15:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1296
Shkrim i cituar
VNf
18.6.2015 20:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1460
 
VNf
28.7.2015 14:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/4273
 
VNf
28.7.2015 22:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/4392
 
VNf
29.7.2015 08:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/4406
 
VNf
12.8.2015 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/4928
Shkrim i cituar
mesdimr
13.4.2016 00:51
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
7/11629
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 101 nė 145 prej 145 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:05.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.