Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 16.2.2007, 00:00   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Death Metal Hypocrisy


(Osculum Obscenum)

Emri:  hp3.jpg
Shikimet: 232
Madhėsia:  4,8 KB Emri:  hp1.jpg
Shikimet: 267
Madhėsia:  7,6 KB

http://www.badongo.com/vid/272923
.mpeg ~64mb
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 6.3.2007, 01:28   2
Geg
 
The Fourth Dimension, album i madh. M'kujton vitin 94 (bloody hell is a long time ). Nejse, kto kan pas ni album me vokalistin e D.Funeral (Lord Ahrima)? M'qartsoni pak ju lutem.
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 15.3.2007, 17:00   3
vacuum
 
Shikoni pak tek The Arrival, kėnga Eraser duket sikur ėshtė Arch Enemy. Me thėnė tė drejtėn kanė fillu me bo tė njėjtat gjona, i ka humb pak ajo egėrsia plus dhe fuzioni i kitarrave nuk ėshtė mė ai mėparshmi.
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:17.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.