Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 9.2.2007, 17:27   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Death Metal Deicide


Legion


Emri:  mbl-vg-metal.jpg
Shikimet: 78
Madhėsia:  9,0 KB

http://www.mediafire.com/?nt3hcei11tn
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 13.3.2007, 18:02   2
vacuum
 

Deicide - Doomsday in L.A 2007 (DVD rip)
1. Intro
2. Dead By Dawn
3. Once Upon The Cross
4. Scars Of The Crucifix
5. The Stench of Redemption
6. Death To Jesus
7. When Satan Rules His World
8. Serpents Of The Light
9. They Are The Children Of The Underworld
10. Desecration
11. Bastards Of Christ
12. Dead But Dreaming
13. Trifixion
14. When Heaven Burns
15. Walk With The Devil In Dreams You Behold
16. Homage For Satan
17. Kill The Christian
18. Sacrificial Suicide
http://rapidshare.com/files/25181433...rip.part01.rar
http://rapidshare.com/files/25181569...rip.part02.rar
http://rapidshare.com/files/25188880...rip.part03.rar
http://rapidshare.com/files/25188881...rip.part04.rar
http://rapidshare.com/files/25198614...rip.part05.rar
http://rapidshare.com/files/25198654...rip.part06.rar
http://rapidshare.com/files/25198609...rip.part07.rar
http://rapidshare.com/files/25206143...rip.part08.rar
http://rapidshare.com/files/25206131...rip.part09.rar
http://rapidshare.com/files/25205993...rip.part10.rar

Jam duke e parė tani dhe ėshtė nom fare. \m/

Ndryshuar sė fundmi nga vacuum : 20.4.2007 nė 09:50.

  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 29.4.2008, 16:55   3
vacuum
 

Deicide - Till Death Do Us Part (2008)


Glen Benton rikthehethttp://www.megaupload.com/?d=N9D2PIIH
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:11.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.