Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR)
Ēandala abrahamike, integrizėm, komunizėm, fe, €, $, analfabetizėm, bbf, mahler, sahanlėpirje, egodrama, entertainment, okb, plastikė, vetėvrasje, opeth, ylbera, xhaz, llum, turbofolk, aheng, wikipedophilia, injorancė, ndotje, gėrryerje, sovietizėm, qaravitje, xerox, hiv+, konsumerizėm, emo, telenovela, multikulti, makijazh, parazitė e mikroorganizma tė tjera infektuese qė prekin popullatėn shqiptare. Spikatja, veēimi, klasifikimi dhe studimi i tyre.
Viruset » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Shėnjimi i akteve terroriste kundėr shqiptarėve.
123/35
Gjurmimi i propagandės antishqiptare.
508/30

Hap ēėshtje tė re
Viruset » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
24.7.2015 19:55
nga darwin Shko tek shkrimi i fundit
71/15486
Shkrim i cituar
VNf
6.10.2013 21:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
104/22285
Vė re!
Drit
1.8.2013 22:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/3286
 
Vė re!
VNf
13.6.2016 22:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
263/47312
Shkrim i cituar
VNf
9.6.2016 22:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
36/5709
Pyetje
Kandhaon
23.5.2016 00:21
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
3/4328
Shkrim i cituar
VNf
30.12.2013 22:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
525/66709
Shkrim i cituar
VNf
3.10.2013 21:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
180/31350
Shkrim i cituar
Kandhaon
23.9.2013 21:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
143/24607
Shkrim i cituar
VNf
10.8.2013 19:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
53/10384
Shkrim i cituar
VNf
7.8.2013 21:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
53/13017
Shkrim i cituar
VNf
24.7.2013 23:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
22/8434
Shkrim i cituar
VNf
20.7.2013 08:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2121
Shkrim i cituar
VNf
9.7.2013 21:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
31/14081
Shkrim i cituar
VNf
22.6.2013 22:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
65/11411
Shkrim i cituar
VNf
18.6.2013 22:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/5315
Shkrim i cituar
VNf
17.6.2013 20:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
14/22497
Shkrim i cituar
VNf
17.6.2013 20:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/2697
Shkrim i cituar
VNf
15.6.2013 07:57
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3873
Shkrim i cituar
VNf
29.5.2013 19:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/3127
Shkrim i cituar
VNf
26.5.2013 17:53
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
21/5402
 
allianz
24.5.2013 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/2789
Shkrim i cituar
VNf
15.5.2013 22:02
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
13/3203
Shkrim i cituar
VNf
27.3.2013 21:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/6992
Vė re!
allianz
13.2.2013 21:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/2329
Shkrim i cituar
VNf
3.1.2013 22:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
25/6619
Shkrim i cituar
VNf
6.12.2012 21:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
19/4713
Shkrim i cituar
VNf
22.11.2012 21:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/4386
Shkrim i cituar
VNf
17.11.2012 16:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
20/4730
Shkrim i cituar
allianz
12.11.2012 20:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
63/12408
Shkrim i cituar
VNf
6.11.2012 20:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
16/4638
Shkrim i cituar
VNf
30.3.2012 21:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
12/5388
Shkrim i cituar
VNf
24.2.2012 01:50
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
2/1758
 
VNf
5.2.2012 17:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3008
Shkrim i cituar
VNf
26.1.2012 16:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
28/7016
Shkrim i cituar
VNf
30.11.2011 19:30
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1925
Shkrim i cituar
VNf
5.11.2011 16:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1869
Shkrim i cituar
VNf
2.11.2011 21:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
4/3116
Shkrim i cituar
VNf
9.10.2011 21:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1886
Shkrim i cituar
VNf
21.8.2011 17:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
9/5101
Shkrim i cituar
VNf
3.8.2011 08:53
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/3026
Shkrim i cituar
VNf
26.6.2011 23:26
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
8/3296
Shkrim i cituar
VNf
19.6.2011 07:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/3713
 
kusha
22.5.2011 09:38
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
9/3426
Shkrim i cituar
VNf
24.4.2011 12:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
17/5532
Shkrim i cituar
VNf
8.4.2011 19:06
nga reparti kimik Shko tek shkrimi i fundit
1/2150
Shkrim i cituar
VNf
6.4.2011 17:39
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2223
Shkrim i cituar
VNf
5.4.2011 17:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2646
Shkrim i cituar
VNf
20.3.2011 00:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
6/2527
Shkrim i cituar
VNf
21.1.2011 12:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1978
Shkrim i cituar
VNf
24.10.2010 18:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1777
Shkrim i cituar
VNf
25.9.2010 09:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1527
Shkrim i cituar
VNf
23.8.2010 22:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1449
Shkrim i cituar
VNf
8.7.2010 22:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1696
Shkrim i cituar
VNf
14.6.2010 19:07
nga Hyllin Shko tek shkrimi i fundit
7/2714
 
Kandhaon
8.6.2010 20:26
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/1821
Shkrim i cituar
VNf
7.6.2010 21:41
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1799
Shkrim i cituar
VNf
29.5.2010 18:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1986
Shkrim i cituar
VNf
3.5.2010 14:06
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/1888
Shkrim i cituar
VNf
28.4.2010 14:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1676
Shkrim i cituar
VNf
24.2.2010 02:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1256
Shkrim i cituar
VNf
13.2.2010 20:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1431
Shkrim i cituar
VNf
6.2.2010 19:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2684
Shkrim i cituar
VNf
6.2.2010 18:54
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/1583
Shkrim i cituar
VNf
1.2.2010 16:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1555
Shkrim i cituar
VNf
29.1.2010 15:08
nga reparti kimik Shko tek shkrimi i fundit
2/1796
Shkrim i cituar
VNf
25.1.2010 15:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1347
 
Ulkonja
7.1.2010 13:55
nga fronti polar Shko tek shkrimi i fundit
1/1635
Shkrim i cituar
VNf
22.12.2009 22:33
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2023
Shkrim i cituar
VNf
14.12.2009 20:02
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
4/1939
Shkrim i cituar
VNf
13.12.2009 14:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2751
Shkrim i cituar
VNf
28.11.2009 11:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1502
Shkrim i cituar
VNf
13.11.2009 18:28
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1694
Shkrim i cituar
VNf
13.11.2009 01:10
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1571
Shkrim i cituar
VNf
9.11.2009 21:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1762
Shkrim i cituar
VNf
5.11.2009 19:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1906
 
Kandhaon
31.10.2009 15:38
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2151
Shkrim i cituar
VNf
10.10.2009 00:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1727
Shkrim i cituar
VNf
9.10.2009 21:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1688
Shkrim i cituar
VNf
6.10.2009 16:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1806
Shkrim i cituar
VNf
3.10.2009 13:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1943
Shkrim i cituar
VNf
2.10.2009 11:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1662
 
mesdimr
13.9.2009 09:19
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1496
Shkrim i cituar
VNf
7.9.2009 15:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1500
 
alk
31.8.2009 20:01
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
14/2982
Shkrim i cituar
VNf
29.8.2009 18:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1614
Shkrim i cituar
VNf
29.8.2009 10:53
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
4/2791
Shkrim i cituar
VNf
26.8.2009 21:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1731
Shkrim i cituar
VNf
23.8.2009 21:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1851
Shkrim i cituar
VNf
21.8.2009 23:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/2336
Shkrim i cituar
VNf
19.8.2009 21:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1856
Shkrim i cituar
VNf
19.8.2009 18:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1582
Shkrim i cituar
VNf
17.8.2009 13:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2112
Shkrim i cituar
VNf
14.8.2009 11:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2005
Shkrim i cituar
VNf
7.8.2009 01:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2129
Shkrim i cituar
VNf
4.8.2009 23:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1685
Shkrim i cituar
VNf
2.8.2009 16:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1689
Shkrim i cituar
VNf
31.7.2009 17:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2193
Shkrim i cituar
VNf
30.7.2009 23:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1580
Shkrim i cituar
VNf
26.7.2009 16:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1954
Shkrim i cituar
VNf
25.7.2009 22:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1970
Shkrim i cituar
VNf
23.7.2009 22:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2074
Shkrim i cituar
VNf
23.7.2009 21:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1567
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 100 prej 260 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 10:44.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2018
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.