Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR)
Ēandala abrahamike, integrizėm, komunizėm, fe, €, $, analfabetizėm, bbf, mahler, sahanlėpirje, egodrama, entertainment, okb, plastikė, vetėvrasje, opeth, ylbera, xhaz, llum, turbofolk, aheng, wikipedophilia, injorancė, ndotje, gėrryerje, sovietizėm, qaravitje, xerox, hiv+, konsumerizėm, emo, telenovela, multikulti, makijazh, parazitė e mikroorganizma tė tjera infektuese qė prekin popullatėn shqiptare. Spikatja, veēimi, klasifikimi dhe studimi i tyre.
Viruset » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Shėnjimi i akteve terroriste kundėr shqiptarėve.
123/35
Gjurmimi i propagandės antishqiptare.
508/30

Hap ēėshtje tė re
Viruset » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
23.7.2009 21:21
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1678
Shkrim i cituar
VNf
20.7.2009 21:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1998
Shkrim i cituar
VNf
20.7.2009 18:20
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1725
Shkrim i cituar
VNf
17.7.2009 19:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2027
Shkrim i cituar
VNf
16.7.2009 21:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1784
Shkrim i cituar
VNf
16.7.2009 11:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2125
Shkrim i cituar
VNf
15.7.2009 22:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1933
Shkrim i cituar
VNf
14.7.2009 00:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2033
Shkrim i cituar
VNf
9.7.2009 12:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1849
Shkrim i cituar
VNf
7.7.2009 11:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2121
Shkrim i cituar
VNf
5.7.2009 07:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2009
Shkrim i cituar
VNf
1.7.2009 10:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1941
Shkrim i cituar
VNf
28.6.2009 21:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2096
Shkrim i cituar
VNf
23.6.2009 00:06
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2422
Shkrim i cituar
VNf
22.6.2009 16:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2169
Shkrim i cituar
VNf
21.6.2009 10:53
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
1/2364
Shkrim i cituar
VNf
20.6.2009 01:08
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1985
Shkrim i cituar
VNf
19.6.2009 14:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1836
Shkrim i cituar
VNf
19.6.2009 13:17
nga ZANOR Shko tek shkrimi i fundit
1/2198
Shkrim i cituar
VNf
14.6.2009 15:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2158
Shkrim i cituar
VNf
11.6.2009 20:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1985
Shkrim i cituar
VNf
3.6.2009 01:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1922
Shkrim i cituar
VNf
31.5.2009 03:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/1889
Shkrim i cituar
VNf
25.5.2009 18:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2220
Vė re!
mesdimr
24.5.2009 00:42
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1905
Shkrim i cituar
VNf
23.5.2009 00:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1926
Shkrim i cituar
VNf
19.5.2009 13:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1902
Shkrim i cituar
VNf
17.5.2009 17:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1966
Shkrim i cituar
VNf
16.5.2009 21:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2181
Shkrim i cituar
VNf
16.5.2009 21:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1628
Shkrim i cituar
VNf
8.5.2009 01:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2358
Shkrim i cituar
VNf
6.5.2009 20:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1661
Shkrim i cituar
VNf
4.5.2009 20:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1567
Shkrim i cituar
VNf
4.5.2009 20:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2078
Shkrim i cituar
VNf
2.5.2009 00:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1865
Shkrim i cituar
VNf
2.5.2009 00:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2139
Shkrim i cituar
VNf
2.5.2009 00:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1805
Shkrim i cituar
VNf
2.5.2009 00:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1640
Shkrim i cituar
VNf
28.4.2009 19:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
7/2736
Shkrim i cituar
VNf
28.4.2009 17:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1726
Shkrim i cituar
VNf
28.4.2009 01:58
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/1849
Shkrim i cituar
VNf
28.4.2009 01:49
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1687
Shkrim i cituar
VNf
27.4.2009 19:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1886
Shkrim i cituar
VNf
27.4.2009 17:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1971
Shkrim i cituar
VNf
24.4.2009 14:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2018
 
mesdimr
24.4.2009 11:31
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/1943
Shkrim i cituar
VNf
23.4.2009 22:30
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1560
Shkrim i cituar
VNf
23.4.2009 22:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
5/4066
Shkrim i cituar
VNf
23.4.2009 22:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1449
Shkrim i cituar
VNf
23.4.2009 21:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1683
Shkrim i cituar
VNf
22.4.2009 21:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1663
Shkrim i cituar
VNf
22.4.2009 20:02
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1730
Shkrim i cituar
VNf
20.4.2009 17:54
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/1929
Shkrim i cituar
VNf
20.4.2009 14:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/2439
Shkrim i cituar
VNf
18.4.2009 00:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1832
Shkrim i cituar
VNf
17.4.2009 23:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1787
Shkrim i cituar
VNf
16.4.2009 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/1944
Shkrim i cituar
VNf
16.4.2009 21:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1681
Shkrim i cituar
VNf
16.4.2009 17:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2040
Shkrim i cituar
VNf
15.4.2009 22:31
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1920
Shkrim i cituar
VNf
14.4.2009 18:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1874
Shkrim i cituar
VNf
14.4.2009 18:13
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
6/2445
 
mesdimr
14.4.2009 08:40
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/1827
Shkrim i cituar
VNf
13.4.2009 16:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1817
Shkrim i cituar
VNf
12.4.2009 22:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1812
Shkrim i cituar
VNf
12.4.2009 14:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1913
Shkrim i cituar
VNf
10.4.2009 20:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2031
Shkrim i cituar
VNf
9.4.2009 16:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1812
Shkrim i cituar
VNf
8.4.2009 14:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2239
Shkrim i cituar
VNf
3.4.2009 22:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1771
Shkrim i cituar
VNf
2.4.2009 16:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1739
Shkrim i cituar
VNf
31.3.2009 15:56
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
1/2486
Shkrim i cituar
VNf
31.3.2009 14:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1846
Shkrim i cituar
VNf
29.3.2009 19:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1716
Shkrim i cituar
VNf
28.3.2009 12:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1409
Shkrim i cituar
VNf
27.3.2009 21:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1866
Shkrim i cituar
VNf
26.3.2009 14:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2188
Shkrim i cituar
VNf
26.3.2009 14:44
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1822
Shkrim i cituar
VNf
24.3.2009 23:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1807
Shkrim i cituar
VNf
23.3.2009 16:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2140
Shkrim i cituar
VNf
21.3.2009 15:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1722
Shkrim i cituar
VNf
21.3.2009 14:46
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1815
Shkrim i cituar
VNf
18.3.2009 08:37
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/1995
Shkrim i cituar
VNf
17.3.2009 23:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1647
Shkrim i cituar
VNf
16.3.2009 18:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2208
Shkrim i cituar
VNf
16.3.2009 17:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1582
Shkrim i cituar
VNf
16.3.2009 17:18
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1835
Shkrim i cituar
VNf
13.3.2009 21:04
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2135
Shkrim i cituar
VNf
13.3.2009 17:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2508
Shkrim i cituar
VNf
10.3.2009 21:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1783
Shkrim i cituar
VNf
9.3.2009 17:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/3115
Shkrim i cituar
VNf
6.3.2009 14:05
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1999
Shkrim i cituar
VNf
5.3.2009 13:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1472
Shkrim i cituar
VNf
3.3.2009 10:41
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/2181
Shkrim i cituar
VNf
27.2.2009 12:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2205
Shkrim i cituar
VNf
25.2.2009 13:48
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2022
Shkrim i cituar
VNf
23.2.2009 21:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1907
Shkrim i cituar
VNf
22.2.2009 11:00
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1563
Shkrim i cituar
VNf
19.2.2009 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1521
Shkrim i cituar
VNf
17.2.2009 10:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1717
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 101 nė 200 prej 260 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 15:44.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.