Kthehu   Kreu > Karantinė (NDR)
Ēandala abrahamike, integrizėm, komunizėm, fe, €, $, analfabetizėm, bbf, mahler, sahanlėpirje, egodrama, entertainment, okb, plastikė, vetėvrasje, opeth, ylbera, xhaz, llum, turbofolk, aheng, wikipedophilia, injorancė, ndotje, gėrryerje, sovietizėm, qaravitje, xerox, hiv+, konsumerizėm, emo, telenovela, multikulti, makijazh, parazitė e mikroorganizma tė tjera infektuese qė prekin popullatėn shqiptare. Spikatja, veēimi, klasifikimi dhe studimi i tyre.
Viruset » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
Shėnjimi i akteve terroriste kundėr shqiptarėve.
123/35
Gjurmimi i propagandės antishqiptare.
508/30

Hap ēėshtje tė re
Viruset » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
Shkrim i cituar
VNf
7.2.2009 00:42
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1547
Shkrim i cituar
VNf
6.2.2009 23:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1858
Shkrim i cituar
VNf
4.2.2009 22:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2109
Shkrim i cituar
VNf
28.1.2009 01:00
nga Lundrimi Shko tek shkrimi i fundit
1/2331
Shkrim i cituar
VNf
23.1.2009 20:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2194
Shkrim i cituar
VNf
19.1.2009 19:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1964
Shkrim i cituar
VNf
18.1.2009 15:14
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1862
Shkrim i cituar
VNf
16.1.2009 18:37
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2153
Shkrim i cituar
VNf
15.1.2009 17:51
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1660
Shkrim i cituar
VNf
10.1.2009 18:03
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1966
Shkrim i cituar
VNf
10.1.2009 13:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1842
Shkrim i cituar
VNf
9.1.2009 13:11
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1937
Shkrim i cituar
VNf
9.1.2009 09:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1598
Shkrim i cituar
VNf
9.1.2009 09:50
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1386
Shkrim i cituar
VNf
8.1.2009 12:16
nga progonati Shko tek shkrimi i fundit
1/1689
Shkrim i cituar
VNf
8.1.2009 10:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1713
Shkrim i cituar
VNf
7.1.2009 20:22
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1628
Shkrim i cituar
VNf
7.1.2009 18:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1565
Shkrim i cituar
VNf
30.12.2008 14:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1881
Shkrim i cituar
VNf
29.12.2008 17:15
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2082
Shkrim i cituar
VNf
24.12.2008 16:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2247
Shkrim i cituar
VNf
24.12.2008 10:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2477
Shkrim i cituar
VNf
23.12.2008 16:12
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1609
Shkrim i cituar
VNf
23.12.2008 10:09
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2005
Shkrim i cituar
VNf
22.12.2008 17:25
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1932
Shkrim i cituar
VNf
22.12.2008 16:56
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
1/2086
Vė re!
allianz
21.12.2008 20:11
nga radio zimbabve Shko tek shkrimi i fundit
3/2212
Shkrim i cituar
VNf
15.12.2008 22:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2179
Shkrim i cituar
VNf
14.12.2008 23:29
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2168
Shkrim i cituar
VNf
13.12.2008 02:04
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2340
Shkrim i cituar
VNf
13.12.2008 01:34
nga Gjoni Shko tek shkrimi i fundit
2/2158
Shkrim i cituar
VNf
12.12.2008 15:54
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1496
Shkrim i cituar
VNf
11.12.2008 18:52
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1738
Shkrim i cituar
VNf
8.12.2008 12:58
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1830
Shkrim i cituar
VNf
8.12.2008 01:32
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
2/3899
Shkrim i cituar
VNf
5.12.2008 23:01
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1865
Shkrim i cituar
VNf
5.12.2008 14:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1516
Shkrim i cituar
VNf
5.12.2008 14:17
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1745
Shkrim i cituar
VNf
2.12.2008 23:19
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
2/2388
Shkrim i cituar
VNf
30.11.2008 16:23
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1831
Shkrim i cituar
VNf
30.11.2008 15:33
nga allianz Shko tek shkrimi i fundit
1/2034
Shkrim i cituar
VNf
29.11.2008 14:24
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2216
Shkrim i cituar
VNf
29.11.2008 13:55
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1579
Shkrim i cituar
VNf
28.11.2008 20:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1679
Shkrim i cituar
VNf
28.11.2008 13:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
11/4991
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2008 18:13
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1484
Shkrim i cituar
VNf
21.11.2008 10:45
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1804
Shkrim i cituar
VNf
12.11.2008 18:59
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2006
Shkrim i cituar
VNf
9.11.2008 18:43
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2084
Shkrim i cituar
VNf
9.11.2008 10:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1769
Shkrim i cituar
VNf
2.11.2008 18:36
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1877
Shkrim i cituar
VNf
31.10.2008 09:33
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2082
Shkrim i cituar
VNf
12.10.2008 14:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2422
Shkrim i cituar
VNf
8.10.2008 02:16
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1899
Shkrim i cituar
VNf
10.9.2008 12:47
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/2105
Shkrim i cituar
VNf
24.7.2008 17:38
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1903
Shkrim i cituar
VNf
22.7.2008 23:40
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1826
 
kalimtar/e
26.4.2008 01:05
nga dimėror Shko tek shkrimi i fundit
5/2406
Shkrim i cituar
VNf
13.2.2008 11:33
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
1/2215
Shkrim i cituar
mesdimr
8.12.2007 13:59
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
6/3139
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 201 nė 260 prej 260 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 15:44.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.