Kthehu   Kreu > Ulknir > Koncerte
Tituj tė ngjashėm

 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 20.11.2013, 22:32   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Punim LIVE/ Aten [30.11.2013, 20:00, Lux, Tiranė]


Data: 30.11.2013
Ora: 20:00
Vendi: Klubi "Lux", Tiranė

Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-live-poster.jpg
Shikimet:	88
Madhėsia:	108,8 KB
NNJ:	7413

Informacion:

Grupi ATEN nė koncert tė shtunėn, 30 nėntor 2013, ora 20:00, nė klubin LUX, pas Bibliotekės Kombėtare, Tiranė. Hyrja 200 L.

http://ulknir.org/k/aten-live/

Nė FB: https://www.facebook.com/events/323810164427278/
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 21.11.2013, 00:09   2
TRIM
anėtar/e
 
TRIM
 
Anėtarėsuar: 1.2013
Kėngėt qė do luhen nė datė 30 nėntor:
Horns of Evil,
When Love Bites Your Soul,
Deathcraft,
No Command,
Under the Shadow of God,

Cenotaph (Bolt Thrower, cover),
Execute Them All (Unleashed, cover),


Doomed,
Shine as Aten,
At Least Escape,
Morbid Temple,
Purge Through Victory
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 06:20.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.