Kthehu   Kreu > Ulknir > Koncerte
Tituj tė ngjashėm

 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 7.3.2016, 23:42   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Punim LIVE/ Aten, Land of Confusion, Vislig [2.4.2016, 18:30, Magazina, Tiranė]


LIVE / Aten, Land of Confusion, Vislig, Krieg

Data: 2.4.2016
Ora: 18:30
Vendi: Magazina (200 m nga materniteti i ri), Tiranė

Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	live-poster-aten-vislig-landofconfusion-krieg.jpg
Shikimet:	72
Madhėsia:	243,0 KB
NNJ:	7416

Informacion:

ATEN (Tiranė), LAND OF CONFUSION (Prishtinė), VISLIG (Tiranė) dhe KRIEG (Prishtinė) hapin portat e ferrit me kolonė zanore Doom dhe Death Metal. Tė shtunėn, 2 prill 2016, ora 18:30, te Magazina (200 m mbi Maternitetin e ri). Hyrja 500 lekė (tė reja). Gjatė koncertit do tė shiten bluza ATEN dhe CD "Horns of Evil".

http://ulknir.org/k/live-aten-land-of-confusion-vislig/

Nė FB: https://www.facebook.com/events/1695952917329604/
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 4.4.2016, 15:00   2
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Vislig, pamje nga koncerti
Bashkėngjitje
Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig01.jpg
Shikimet:	69
Madhėsia:	99,6 KB
NNJ:	7517  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig02.jpg
Shikimet:	60
Madhėsia:	96,0 KB
NNJ:	7518  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig03.jpg
Shikimet:	48
Madhėsia:	93,2 KB
NNJ:	7519  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig04.jpg
Shikimet:	58
Madhėsia:	90,8 KB
NNJ:	7520  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig05.jpg
Shikimet:	58
Madhėsia:	98,4 KB
NNJ:	7521  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig06.jpg
Shikimet:	68
Madhėsia:	98,3 KB
NNJ:	7522  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig07.jpg
Shikimet:	52
Madhėsia:	94,5 KB
NNJ:	7523  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig08.jpg
Shikimet:	60
Madhėsia:	94,6 KB
NNJ:	7524  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig09.jpg
Shikimet:	63
Madhėsia:	97,4 KB
NNJ:	7525  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig10.jpg
Shikimet:	61
Madhėsia:	60,7 KB
NNJ:	7526  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig11.jpg
Shikimet:	52
Madhėsia:	98,9 KB
NNJ:	7527  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig12.jpg
Shikimet:	53
Madhėsia:	93,1 KB
NNJ:	7528  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	vislig13.jpg
Shikimet:	53
Madhėsia:	95,8 KB
NNJ:	7529  
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 4.4.2016, 16:09   3
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Land of Confusion, pamje nga koncerti
Bashkėngjitje
Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-01.jpg
Shikimet:	62
Madhėsia:	93,2 KB
NNJ:	7530  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-02.jpg
Shikimet:	41
Madhėsia:	98,5 KB
NNJ:	7531  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-03.jpg
Shikimet:	62
Madhėsia:	98,3 KB
NNJ:	7532  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-04.jpg
Shikimet:	42
Madhėsia:	207,9 KB
NNJ:	7533  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-05.jpg
Shikimet:	59
Madhėsia:	123,8 KB
NNJ:	7534  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-06.jpg
Shikimet:	49
Madhėsia:	83,3 KB
NNJ:	7535  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-07.jpg
Shikimet:	53
Madhėsia:	111,4 KB
NNJ:	7536  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-08.jpg
Shikimet:	51
Madhėsia:	177,2 KB
NNJ:	7537  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-09.jpg
Shikimet:	56
Madhėsia:	105,0 KB
NNJ:	7538  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-10.jpg
Shikimet:	56
Madhėsia:	90,9 KB
NNJ:	7539  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-11.jpg
Shikimet:	54
Madhėsia:	106,7 KB
NNJ:	7540  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-12.jpg
Shikimet:	59
Madhėsia:	113,2 KB
NNJ:	7541  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-13.jpg
Shikimet:	60
Madhėsia:	100,8 KB
NNJ:	7542  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-14.jpg
Shikimet:	63
Madhėsia:	156,9 KB
NNJ:	7543  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-15.jpg
Shikimet:	57
Madhėsia:	135,5 KB
NNJ:	7544  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-16.jpg
Shikimet:	52
Madhėsia:	229,4 KB
NNJ:	7545  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	landofconfusion-17.jpg
Shikimet:	52
Madhėsia:	165,1 KB
NNJ:	7546  
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 4.4.2016, 18:09   4
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Aten, pamje nga koncerti
Bashkėngjitje
Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-01.jpg
Shikimet:	53
Madhėsia:	98,0 KB
NNJ:	7547  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-02.jpg
Shikimet:	48
Madhėsia:	118,7 KB
NNJ:	7548  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-03.jpg
Shikimet:	77
Madhėsia:	136,9 KB
NNJ:	7549  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-04.jpg
Shikimet:	52
Madhėsia:	83,0 KB
NNJ:	7550  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-05.jpg
Shikimet:	50
Madhėsia:	82,8 KB
NNJ:	7551  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-06.jpg
Shikimet:	49
Madhėsia:	100,9 KB
NNJ:	7552  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-07.jpg
Shikimet:	51
Madhėsia:	110,9 KB
NNJ:	7553  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-08.jpg
Shikimet:	75
Madhėsia:	72,9 KB
NNJ:	7554  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-09.jpg
Shikimet:	43
Madhėsia:	107,3 KB
NNJ:	7555  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-10.jpg
Shikimet:	58
Madhėsia:	118,0 KB
NNJ:	7556  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-11.jpg
Shikimet:	56
Madhėsia:	57,6 KB
NNJ:	7557  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-12.jpg
Shikimet:	58
Madhėsia:	250,2 KB
NNJ:	7558  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-13.jpg
Shikimet:	51
Madhėsia:	106,9 KB
NNJ:	7559  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-14.jpg
Shikimet:	47
Madhėsia:	83,6 KB
NNJ:	7560  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-15.jpg
Shikimet:	36
Madhėsia:	165,4 KB
NNJ:	7561  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-16.jpg
Shikimet:	59
Madhėsia:	147,5 KB
NNJ:	7562  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-17.jpg
Shikimet:	53
Madhėsia:	137,4 KB
NNJ:	7563  Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	aten-18.jpg
Shikimet:	52
Madhėsia:	151,2 KB
NNJ:	7564  
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:53.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.