Kthehu   Kreu > Ateistėt > Pyetje-pėrgjigje
 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 5.9.2009, 17:00   1
qlirimtare
 

Ejani ju me ne e na ndihmoni


ju jepni gezim e ne jepim drit kurr se lajna me u ban terr pa mesu.
hajdeni me mesu se pa mesu kurr Kosova ska me u parvarsu :(
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 6.9.2009, 02:57   2
Aleksandėr
anėtar/e
 
Aleksandėr
 
Anėtarėsuar: 5.2009
Cili ėshtė qėllimi i kėsaj teme?
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 6.9.2009, 10:11   3
sigint
anėtar/e
 
sigint
 
Anėtarėsuar: 4.2009
Vendndodhja: Hėnė
xhihad ateist

Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	xhihad.gif
Shikimet:	84
Madhėsia:	11,3 KB
NNJ:	7663
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 8.9.2009, 14:52   4
DarkGoroTh
 
hahahahahahaha
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 10.9.2010, 13:43   5
gurax
 
Bravo qlirimtare. Thirrjen e saj une e shoh si drejtuar te tere atyre qe jane ne gjendje te japin njohuri dhe dije, mesuesve dhe edukatoreve. Vetem ata jane ne gjendje te nxjerrin Kosoven nga terri qe mbizoteron kudo ku hedh rrenje te thella feja.
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 02:56.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.