Kthehu   Kreu > Ulknir > Koncerte
Tituj tė ngjashėm

 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 20.2.2017, 12:14   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Punim LIVE / Bio-Cancer, Urtar, Anbar, Sore Mountain [11.3.2017, 19:30, Magazina, Tiranė]


LIVE / Bio-Cancer, Urtar, Anbar, Sore Mountain

Data: 11.3.2017
Ora: 19:30
Vendi: Magazina (200 m nga materniteti i ri), Tiranė

Shtyp mbi foto pėr pėrmasat origjinale

Emri:	live-poster-bio-cancer-urtar-anbar-sore-mountain.jpg
Shikimet:	92
Madhėsia:	223,2 KB
NNJ:	7781

Informacion:

BIO-CANCER (Athinė), URTAR (Tiranė), ANBAR (Tiranė), SORE MOUNTAIN (Tiranė) sjellin zinxhirė, dhėmbė, nofulla, pinca, darė e mjete tė tjera tė mprehta. Kush ka uri pėr Thrash, Extreme, Progressive, Stoner Metal tė shtunėn, mė 11 mars, te Magazina, Tiranė. \\m// Ora 19:30, te Magazina (200 m mbi Maternitetin e ri). Hyrja 500 lekė (tė reja).

http://ulknir.org/k/live-bio-cancer-...sore-mountain/

Nė FB: https://www.facebook.com/events/781018608721588/
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 18.3.2017, 13:38   2
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Sore Mountain, fragment nga koncerti

  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 18.3.2017, 13:42   3
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Anbar, fragment nga koncerti

  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 18.3.2017, 13:43   4
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Urtar, fragmente nga koncerti  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 18.3.2017, 13:44   5
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001
Bio-Cancer, fragmente nga koncerti  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 02:55.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.