Kthehu   Kreu > D1
Historia e shteteve arbėrore, nga 1190 deri nė 1478. Pėrvijimi, ngjarjet, faktet e zbėrthimet historike e arkeologjike.
1190-1478: Shtetet Arbėrore » Nėndana
  Dana
Shkrimi i fundit
Shkrime/Ēėshtje
1/1
34/15
nga Arben
3.10.2015 00:09 Shko tek shkrimi i fundit
0/0
-
0/0
-
0/0
-
0/0
-
0/0
-
0/0
-
0/0
-
0/0
-
1/1

Hap ēėshtje tė re
1190-1478: Shtetet Arbėrore » Ēėshtjet e ngritura Veēoritė e danės
  Ēėshtja / Hapėsi Shkrimi i fundit Anasill renditjen Pėrgjigje /Shikime
 
VNf
7.2.2016 22:19
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/5288
Shkrim i cituar
mesdimr
26.10.2013 14:30
nga rrėqebull Shko tek shkrimi i fundit
6/4455
Shkrim i cituar
kalimtar/e
23.2.2013 21:34
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
3/4162
Lėndė burimore
Stahlhelm
22.9.2011 16:45
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
3/2248
 
kalimtar/e
19.4.2011 23:18
nga kalimtar/e Shko tek shkrimi i fundit
0/2700
Punim
mesdimr
21.2.2011 12:33
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
0/3096
 
Kandhaon
17.10.2010 19:02
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/6104
 
Kandhaon
25.9.2010 12:59
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
2/2927
 
Kandhaon
25.9.2010 12:56
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2500
 
Kandhaon
13.9.2010 19:16
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
9/5250
 
Kandhaon
24.8.2010 18:43
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
10/3446
Shkrim i cituar
mesdimr
12.7.2010 14:49
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
7/4690
 
VNf
21.3.2010 22:35
nga VNf Shko tek shkrimi i fundit
0/1583
Shkrim i cituar
Kandhaon
5.3.2010 21:31
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
8/13376
Shkrim i cituar
mesdimr
9.2.2010 12:30
nga mesdimr Shko tek shkrimi i fundit
3/3228
 
dhemetra
31.10.2009 21:00
nga dhemetra Shko tek shkrimi i fundit
2/5281
 
Kandhaon
16.9.2009 13:12
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/2943
 
Kandhaon
25.9.2008 22:50
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
10/5939
Pyetje
Kandhaon
29.2.2008 16:39
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3080
 
Kandhaon
21.11.2007 10:52
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/3634
Shkrim i cituar
Kandhaon
26.12.2006 01:21
nga Kandhaon Shko tek shkrimi i fundit
0/4436
Hap ēėshtje tė re

Filtrimi Mbikėqyrės
Shfaqen ēėshtjet nga 1 nė 21 prej 21 tė tillave Mbikėqyrės : 1
Renditur sipas me rend
qė prej

Me shkrime tė reja Me shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku ka shkrime tė reja
Pa shkrime tė reja Pa shkrime tė reja Mbi 15 pėrgjigje dhe/ose 150 shikime Ēėshtje e rrahur ku nuk ka shkrime tė reja
Ēėshtja u mbyll Ēėshtje e mbyllur  
 

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:10.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.