Kthehu   Kreu > Ulknir > Metal
Tituj tė ngjashėm

 
Pėrdorimi i ēėshtjes
I vjetėr 25.4.2007, 22:28   1
mesdimr
MBARĖVAJTJA
 
mesdimr
 
Anėtarėsuar: 6.2001

Black Metal Goat Semen


Goat Semen janė peruvianė. Falė Vurkollakut kemi gjurmu njė album black/death direkt prej nėntoke. Tė parėt lujn black tė pėrzier, kurse Anal Vomit lujn death, dhe po ashtu jon gjo e befasishme. Peruja ka rujt diēka nga shpirti i vjetėr i tė dy rrymave, gjo me shumė rėndėsi kjo dhe duket mirė nė kėt cd. Qarkullimi mė poshtė ėshtė nga Warhymns, po e ka riqarkullu dhe Osmose-ja sivjet me nja 4 kėngė live. Dėgjim i detyrum pėr Cjapin dhe Grofolokun.


Goat Semen & Anal Vomit - Devotos del Diablo (2004)
http://www.megaupload.com/?d=H7IFU6US
132mb G320St
  Pėrgjigju duke cituar
I vjetėr 28.4.2007, 04:59   2
Vurkollak
 
Citim:
Thėnė nga 208814256

Goat Semen janė peruvianė. Falė Vurkollakut kemi gjurmu njė album black/death direkt prej nėntoke. Tė parėt lujn black tė pėrzier, kurse Anal Vomit lujn death, dhe po ashtu jon gjo e befasishme. Peruja ka rujt diēka nga shpirti i vjetėr i tė dy rrymave, gjo me shumė rėndėsi kjo dhe duket mirė nė kėt cd. Qarkullimi mė poshtė ėshtė nga Warhymns, po e ka riqarkullu dhe Osmose-ja sivjet me nja 4 kėngė live. Dėgjim i detyrum pėr Cjapin dhe Grofolokun.


Goat Semen & Anal Vomit - Devotos del Diablo (2004)
http://www.megaupload.com/?d=H7IFU6US
132mb G320St
\m/ .Bend shumėė maniak.El vivio la lima hell apo dic ashtu ta mush ploncin urrejtje.Warfare noice
  Pėrgjigju duke cituar
Merr pjesė nė diskutim

Ora nė Shqipėri ėshtė 17:59.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.