Kthehu   Kreu > Fotoarkiv > USH 1998-2010
Shfaq projektim
<> FASH - Pamje nga veprimet dhe ushtarėt e FASH-it.
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
63,9 KB
Pėrmasat
610 x 468
Shikime
559
Komente
0
Datėprurja
31.10.2010
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
50,6 KB
Pėrmasat
610 x 432
Shikime
606
Komente
0
Datėprurja
31.10.2010
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
65,4 KB
Pėrmasat
610 x 426
Shikime
599
Komente
0
Datėprurja
31.10.2010
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
77,0 KB
Pėrmasat
610 x 413
Shikime
631
Komente
0
Datėprurja
31.10.2010
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
87,1 KB
Pėrmasat
535 x 610
Shikime
453
Komente
0
Datėprurja
31.10.2010
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
99,6 KB
Pėrmasat
610 x 450
Shikime
476
Komente
0
Datėprurja
31.10.2010
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
85,4 KB
Pėrmasat
700 x 490
Shikime
413
Komente
0
Datėprurja
26.11.2009
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
58,4 KB
Pėrmasat
523 x 650
Shikime
408
Komente
0
Datėprurja
26.11.2009
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
74,8 KB
Pėrmasat
700 x 507
Shikime
391
Komente
0
Datėprurja
26.11.2009
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
121,1 KB
Pėrmasat
640 x 489
Shikime
371
Komente
0
Datėprurja
23.7.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
93,6 KB
Pėrmasat
600 x 450
Shikime
382
Komente
0
Datėprurja
23.7.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
101,7 KB
Pėrmasat
610 x 384
Shikime
358
Komente
0
Datėprurja
23.7.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
89,5 KB
Pėrmasat
600 x 389
Shikime
272
Komente
0
Datėprurja
16.3.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
112,6 KB
Pėrmasat
600 x 389
Shikime
222
Komente
0
Datėprurja
16.3.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
43,4 KB
Pėrmasat
600 x 406
Shikime
225
Komente
0
Datėprurja
16.3.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
38,4 KB
Pėrmasat
600 x 398
Shikime
257
Komente
0
Datėprurja
16.3.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
73,4 KB
Pėrmasat
610 x 395
Shikime
260
Komente
0
Datėprurja
16.3.2008
nga mesdimr
nė danėn FASH
Madhėsia
72,7 KB
Pėrmasat
340 x 522
Shikime
268
Komente
0
Datėprurja
16.3.2008

Ora nė Shqipėri ėshtė 01:00.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.