Kthehu   Kreu
Vė re!
Nuk je njoftuar nė log ose nuk ke leje pėr tė hapur faqen pėr tė cilėn u pėrpoqe. Kjo mund tė ndodhė pėr disa arsye, si p.sh.:
  1. Nuk je njoftuar nė log. Plotėso sė pari fushat qė shfaqen mė poshtė dhe ripėrpiqu.
  2. Mund tė mos kesh autorizim tė mjaftueshėm pėr tė hapur faqen ku synove. Kjo ndodh rėndom p.sh. kur pėrpiqesh tė ndryshosh shkrimin e dikujt tjetri a kur pėrpiqesh tė pėrdorėsh funksionet e Mbarėvajtjes apo ndonjė sistem tjetėr tė tillė autorizimi tė posaēėm.
  3. Nėse po pėrpiqesh tė botosh diēka, ka gjasa qė llogaria jote tė jetė pezulluar ose ėshtė nė pritje tė aftėsimit.
Njoftohu
Emri:
Fjalėkalimi:
Ke harruar fjalėkalimin?
Kėrkohet tė jesh anėtarėsuar pėrpara se tė tė jepet mundėsia ta shikosh faqen e synuar.Ora nė Shqipėri ėshtė 14:32.


vBulletin, Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Vargmal © 2001 - 2015 L

Drejtbotimi: Respekto punėn e tjetrit. Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet krijuesi dhe nyja pėrkatėse e faqes (ose vetėm kahu vargmal.org) ku gjendet lėnda e kopjuar. Nėse lėnda e hasur kėtu dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme nga mbajtėsi i tė drejtave tė lėndės.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, ky log pėrmban dhe lėndė me tė drejta lentori, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht nga mbajtėsi i tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė ndaj lėnde me tė drejta lentori, siē ky parashikohet nė Ligjin nr.9380, dt.28.4.2005, Nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes tė mėparshėm pėr marrje dijenish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.