Kthehu   Kreu
Vė re!
Faqja nuk mund tė hapet pėr shkaqet si mė poshtė:
  1. Nuk je njoftuar nė log. Plotėso sė pari fushat qė shfaqen mė poshtė dhe ripėrpiqu.
  2. Mund tė mos kesh autorizim tė mjaftueshėm pėr tė hapur faqen ku synove. Kjo ndodh rėndom p.sh. kur pėrpiqesh tė ndryshosh shkrimin e dikujt tjetri a kur pėrpiqesh tė pėrdorėsh funksionet e Mbarėvajtjes apo ndonjė sistem tjetėr tė tillė autorizimi tė posaēėm.
  3. Nėse po pėrpiqesh tė botosh diēka, ka gjasa qė llogaria jote tė jetė pezulluar ose ėshtė nė pritje tė aftėsimit.
Njoftohu
Emri:
Fjalėkalimi:
Ke harruar fjalėkalimin?
Kėrkohet tė jesh anėtarėsuar pėrpara se tė tė jepet mundėsia ta shikosh faqen e synuar.Ora nė Shqipėri ėshtė 19:29.

Pajtim RSS
Vargmal © 2001 - 2019
Dijeni · Prektora · Pyetje · Kreu

Redaksia: kontakt@vargmal.org
Drejtbotimi: Lėnda e hasur kėtu mund tė pėrdoret nė ēdo mjet pėrcjellės, me kusht qė tė pėrmendet se ėshtė marrė nga faqja vargmal.org ose qė tė jepet vendndodhja e saktė e plotė brenda kėsaj faqeje. Nėse lėnda e hasur nė kėtė faqe dėshirohet tė pėrdoret pėr arsye qė tejkalojnė drejtpėrdorimin dhe drejtbotimin, kėrkohet leje e posaēme pas marrėveshjeje me mbarėvajtėsit dhe/ose krijuesit.
Drejtpėrdorimi: Veē tė tjerash, nė kėtė faqe paraqitet lėndė me tė drejta krijuesi, pėrdorimi i sė cilės nuk ėshtė miratuar gjithnjė gjegjėsisht prej mbajtėsit tė tė drejtave. Megjithatė lėnda shtjellohet nė pėrpjekjen tonė pėr njohjen, kuptimin, bashkėfjalimin e arsimimin rreth ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me mjedisin, botėkuptimin, shkencėn, shoqėrinė njerėzore nė pėrgjithėsi dhe shoqėrinė shqiptare nė veēanti. Mendojmė se ky pėrbėn pėrdorim tė drejtė sipas ligjit nr. 9380, dt. 28.4.2005, nenet 9, 26, 27. Nė lidhje me ēka pararendi, paraqitja kryhet pa pėrfitim tregtar ndaj atyre qė kanė shprehur interes paraprak pėr marrje njohurish pėr arsye kėrkimore, arsimore a pėrdorimi vetjak nė pėrputhje ligjin.