Vargmal

Vargmal (https://vargmal.org)
-   Marrėveshje (https://vargmal.org/dan11n)
-   -   Vegėl: Fjalor elektronik i gjuhės shqipe (FESH) (https://vargmal.org/dan1681)

contra 7.2.2008 23:15

Vegėl: Fjalor elektronik i gjuhės shqipe (FESH)
 
1 bashkėngjitje
Programi ėshtė formati elektronik i FGJSSH 1980:

Citim:

Fjalori elektronik shpjegues (FESh) ėshtė njėra pjesė e projektit mbarėkombėtar tė Qendrės pėr Edukim dhe Pėrparim, “Gjuha shqipe dhe kompjuteri”, i cili mund tė shkarkohet nga kėtu. Pėrdorimi i kėtij fjalori do tė ndihmojė shqipshkruesit nė hartimin e teksteve tė ndryshme, duke kursyer kohėn e tyre dhe duke rritur njėkohėsisht cilėsinė e shkrimit.

Bashkėngjitje 1404


http://www.gjuhashqipe.com/softuere/softuere.aspx?id=83


Ora nė Shqipėri ėshtė 03:35.

Vargmal © 2001