Vargmal

Vargmal (https://vargmal.org)
-   Territor (https://vargmal.org/dan392n)
-   -   Berat: Bllokohen dhe asgjėsohen 920 kg ushqime tė skaduara (https://vargmal.org/dan2391)

VNf 5.6.2008 11:43

Berat: Bllokohen dhe asgjėsohen 920 kg ushqime tė skaduara
 
Ditėt e fundit Drejtoria e Bujqėsisė Ushqimit dhe Mbrojtjes sė Konsumatorit nė qytetin e Beratit ka bėrė bllokimin e njė sasie mielli dhe produktesh tė tjera ushqimore si ėmbėlsira e pije, pasi kanė rezultuar jashtė afatit tė skadimit dhe me mikrobe.

http://www.gazetametropol.com/tekst.php?idt=51896


Ora nė Shqipėri ėshtė 21:38.

Vargmal © 2001