Vargmal

Vargmal (https://vargmal.org)
-   Metal (https://vargmal.org/dan2n)
-   -   Goat Semen (https://vargmal.org/dan957)

mesdimr 25.4.2007 22:28

Goat Semen
 
Goat Semen janė peruvianė. Falė Vurkollakut kemi gjurmu njė album black/death direkt prej nėntoke. Tė parėt lujn black tė pėrzier, kurse Anal Vomit lujn death, dhe po ashtu jon gjo e befasishme. Peruja ka rujt diēka nga shpirti i vjetėr i tė dy rrymave, gjo me shumė rėndėsi kjo dhe duket mirė nė kėt cd. Qarkullimi mė poshtė ėshtė nga Warhymns, po e ka riqarkullu dhe Osmose-ja sivjet me nja 4 kėngė live. Dėgjim i detyrum pėr Cjapin dhe Grofolokun.


Goat Semen & Anal Vomit - Devotos del Diablo (2004)
http://www.megaupload.com/?d=H7IFU6US
132mb G320St

Vurkollak 28.4.2007 04:59

Citim:

Thėnė nga 208814256 (Shkrimi 2937)
Goat Semen janė peruvianė. Falė Vurkollakut kemi gjurmu njė album black/death direkt prej nėntoke. Tė parėt lujn black tė pėrzier, kurse Anal Vomit lujn death, dhe po ashtu jon gjo e befasishme. Peruja ka rujt diēka nga shpirti i vjetėr i tė dy rrymave, gjo me shumė rėndėsi kjo dhe duket mirė nė kėt cd. Qarkullimi mė poshtė ėshtė nga Warhymns, po e ka riqarkullu dhe Osmose-ja sivjet me nja 4 kėngė live. Dėgjim i detyrum pėr Cjapin dhe Grofolokun.


Goat Semen & Anal Vomit - Devotos del Diablo (2004)
http://www.megaupload.com/?d=H7IFU6US
132mb G320St

\m/ >:> .Bend shumėė maniak.El vivio la lima hell apo dic ashtu ta mush ploncin urrejtje.Warfare noice:ok:


Ora nė Shqipėri ėshtė 03:48.

Vargmal © 2001